Odprti treningi

Z odprtimi treningi (open class) odpiramo vrata in treninge  namenjamo vsem vam, aktivnim plesalcem – članom vseh zvrsti in vseh okolij, ki bi se radi izobraževali, nadgrajevali svoje znanje z najboljšimi učitelji Kazine. Treninge lahko tudi kombiniraš. Vabljen-a.

rezervacije starost vrsta št. vaj datum pričetka dan v tednu termin lokacija/dvorana učitelj-ica cena *
rezervacija X hip hop open 6 01.02.2023 Ponedeljek
Sreda
20:30 - 22:00
20:30 - 22:00
Šiška - viola
Šiška - viola
Željko Božić
Željko Božić
67.5 €

* Popuste preverite v cenikih

Art skupine - show dance, jazz balet, modern, step

Za vse, ki si želite več plesa, več izzivov in več znanja posameznih plesnih tehnik.
Show dance, modern, step, jazz koreografije s posamezniki, pari, malimi skupinami in formacijami pripravlja za vas vrhunska art ekipa Kazine.
Vpis v pripravljalne in selekcijske skupine je pogoj opravljena avdicija oz. priporočilo trenerja. Če si avdicijo zamudil-a ali prihajaš iz druge plesne šole nas lahko pokličeš ali nam pišeš na info@kazina.si. Usmerili te bomo k trenerju na redno vajo skupine in bo predlagal pravo skupino zate.
Skupine otrok, mladincev in članov se spoznavajo s tehniko plesov, učijo plesnih koreografij s katerimi nastopajo, se udeležujejo festivalov in državnih, evropskih in svetovnih prvenstev, ali pa se pripravljajo na plesne predstave.
Celoletni program poteka skozi celo šolsko leto. Plačilo mesečnega prispevka (vadnine) je mesečno do prve vaje v mesecu za tekoči mesec.

rezervacije starost vrsta št. vaj datum pričetka dan v tednu termin lokacija/dvorana učitelj-ica cena *
rezervacija otroci selekcija otroci 1 celoletni program, mesečna šolnina 02.09.2022 Ponedeljek
Sreda
Petek
15:30 - 17:00
16:00 - 17:30
17:00 - 18:00
Šiška / zelena
Šiška / viola
Šiška / zelena
Mirjam Podobnik
Mirjam Podobnik
Mirjam Podobnik
112 €
rezervacija otroci selekcija otroci A celoletni program, mesečna šolnina 02.09.2022 Sreda
Sreda
Petek
16:30 - 17:30
17:30 - 19:00
15:30 - 17:00
Šiška / zelena
Šiška / zelena
Šiška / zelena
Mitja Popovski
Mirjam Podobnik
Mirjam Podobnik
112 €
rezervacija mladinci selekcija mladinci modern celoletni program, mesečna šolnina 01.09.2022 Ponedeljek
Sreda
Četrtek
19:00 - 21:00
19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
Šiška / zelena
Šiška / zelena
Šiška / zelena
Mitja Popovski
Mitja Popovski
Mitja Popovski
126 €
rezervacija mladinci selekcija mladinci jazz celoletni program, mesečna šolnina 01.09.2022 Ponedeljek
Četrtek
Petek
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
19:00 - 20:30
Šiška / viola
Šiška / zelena
Šiška / viola
Mojca Uršič
Mojca Uršič
Mojca Uršič
119 €
rezervacija mladinci selekcija mladinci show celoletni program, mesečna šolnina 01.09.2022 Ponedeljek
Četrtek
Petek
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
16:00 - 17:30
Šiška / viola
Šiška / zelena
Šiška / viola
Mojca Uršič
Mojca Uršič
Mojca Uršič
119 €
rezervacija člani selekcija člani 1 celoletni program, mesečna šolnina 01.09.2022 Torek
Četrtek
Petek
20:00 - 22:00
20:30 - 22:00
19:00 - 20:30
Šiška / zelena
Šiška / zelena
Šiška / zelena
Mitja Popovski
Mitja Popovski
Mitja Popovski
126 €

* Popuste preverite v cenikih

Street skupine - hip hop, street dance show

Za vse, ki si želite več plesa, več izzivov in več znanja posameznih plesnih tehnik.
Hip hop in street dance show koreografije pripravlja vrhunska ekipa street tima Kazine.
Vpis v pripravljalne in selekcijske skupine je pogoj opravljena avdicija oz. priporočilo trenerja. Če si avdicjo zamudil-a ali prihajaš iz druge plesne šole nas lahko pokličeš ali nam pišeš na info@kazina.si. Usmerili te bomo k trenerju na redno vajo skupine in bo predlagal pravo skupino zate. Skupine otrok, mladincev in članov se spoznavajo s tehniko plesov, učijo plesnih koreografij s katerimi nastopajo, se udeležujejo festivalov in državnih, evropskih in svetovnih prvenstev, ali pa se pripravljajo na plesne predstave.
Celoletni program poteka skozi celo šolsko leto. Plačilo mesečnega prispevka (vadnine) je mesečno do prve vaje v mesecu za tekoči mesec.

rezervacije starost vrsta št. vaj datum pričetka dan v tednu termin lokacija/dvorana učitelj-ica cena *
rezervacija otroci selekcija otroci 1 celoletni program, mesečna šolnina 05.09.2022 Ponedeljek
Sreda
16:30 - 18:00
17:30 - 19:00
Šiška / pink
Šiška / pink
Nika Zupančič
Nika Zupančič
90 €
rezervacija mladinci selekcija mladinci 1 celoletni program, mesečna šolnina 05.09.2022 Ponedeljek
Sreda
19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
Šiška / viola
Šiška / viola
Željko Božić
Željko Božić
90 €
rezervacija člani selekcija člani mlajši celoletni program, mesečna šolnina 01.09.2022 Torek
Četrtek
19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
Šiška / viola
Šiška / viola
Andreja Gujt Vakselj
Andreja Gujt Vakselj
90 €

* Popuste preverite v cenikih

Standardni in latinsko ameriški plesi

Intenzivne skupine so namenjene otrokom, ki si želijo začetek tekmovalne plesne poti in so primerne za plesalce, ki so se že spoznali z osnovami latinsko ameriških in standardnih plesov. Izpopolnjujemo plesno tehniko in se učimo tekmovalnih plesnih koreografij. Skupine delimo na skupine v parih in skupine v katerih plešejo samo plesalke.

Skupine otrok, mladincev in članov se spoznavajo s tehniko plesov, učijo plesnih koreografij s katerimi nastopajo, se udeležujejo festivalov in državnih, evropskih in svetovnih prvenstev, ali pa se pripravljajo na plesne predstave.

Celoletni program poteka skozi celo šolsko leto. Plačilo mesečnega prispevka (vadnine) je mesečno do prve vaje v mesecu za tekoči mesec.

rezervacije starost vrsta št. vaj datum pričetka dan v tednu termin lokacija/dvorana učitelj-ica cena *
rezervacija X selekcija celoletni program, mesečna šolnina 01.09.2022 Ponedeljek
Četrtek
18:30 - 20:00
18:30 - 20:00
Gerbičeva
Gerbičeva
Tjaša Vulič
Tjaša Vulič
90 €

* Popuste preverite v cenikih

Balet za plesalce

rezervacije starost vrsta št. vaj datum pričetka dan v tednu termin lokacija/dvorana učitelj-ica cena *
rezervacija X otroci začetni celoletni program, mesečna šolnina 02.09.2022 Petek
17:00 - 18:00
Šiška - bela
Matic Bizjak
40 €
rezervacija X otroci nadaljevalni celoletni program, mesečna šolnina 02.09.2022 Petek
16:00 - 17:00
Šiška - bela
Matic Bizjak
40 €
rezervacija X mladinci in člani celoletni program, mesečna šolnina 02.09.2022 Petek
18:00 - 19:00
Šiška - bela
Matic Bizjak
40 €

* Popuste preverite v cenikih

Selekcijske skupine so namenjene plesalcem, ki želite posamezne plesne tehnike spoznavati intenzivneje, želite tekmovati, želite nastopati, se udeleževati festivalov, želite sodelovati v različnih plesnih projektih.

V skupine ste sprejeti na podlagi avdicije ali povabila trenerja.

 

 

Počitnice v šolskem letu 2022/2023:
v času počitnic rednih treningov ni, lahko pa po predhodnem dogovoru potekajo dodatni treningi

jesenske počitnice: ponedeljek, 31.10.2022 do petek, 4.11.2022
novoletne počitnice: ponedeljek, 26.12.2022 do ponedeljek, 2.1.2023
zimske počitnice: ponedeljek, 6.2.2023 do petek, 10.2.2023
prvomajske počitnice: četrtek, 27.4.2023 do torek, 2.5.2023

 

Prazniki v šolskem letu 2022/2023:
ponedeljek, 13.2.2023 – pouka prost dan
ponedeljek, 10.4.2023 – Velikonočni ponedeljek

Društvo Kazina – vizitka

Društvo Kazina
Kongresni trg 1, 1000 Ljubljana
TRR: 02017-0015510408
Matična številka: 5638216
Davčna številka: 63448777 (nismo zavezanci za DDV)

Predsednik Društva Kazina: Marko Vodnik

Uradne ure:
Na vpisu v Kazini v Šiški – od ponedeljka do četrtka od 10.00 do 19.00, ter ob petkih od 10.00-18.00, po telefonu 031/362-526 in na info@kazina.si.

Podarite del dohodnine Društvu Kazina

Kot ste seznanjeni, lahko vsak državljan RS do 1,0% svoje dohodnine nameni dobrodelnim, kulturnim in športnim organizacijam, ki delujejo v javnem interesu (v javnem interesu na področju športa že vrsto let deluje tudi naše Društvo Kazina). V kolikor posameznik tega ne stori, ta del dohodnine zadrži proračun RS. To vaše dejanje vas ne stane nič, nam in našim plesalcem pa bo vsaka prejeta donacija omogočila lažje izvajanje aktivnosti.

Del dohodnine nam lahko namenite tukaj.

Vsem, ki ste nas podprli, se od srca zahvaljujemo tudi v imenu naših plesalcev.

ekipa Kazine

 

Koledar tekmovanj MTP 2022/2023:

Koledar Pokalnih turnirjev MTP 2023:

21.1. in 22.1.2023 – VSI – PD LIBERO na Dobrovi
4.2. in 5.2.2023 – VSI – PD LIBERO na Dobrovi
18.2. in 19.2.2023 – street – PK BOLERO DOMŽALE v Ljubljani
4.3. in 5.3.2023 – art + disco – PD LIBERO na Dobrovi
18.3. in 19.3.2023 – street – PK IMPULZ v Ajdovščini
1.4. in 2.4.2023 – art + disco – PK MIKI v Šenčurju
15.4. in 16.4.2023 – street – PD LIBERO na Dobrovi
13.5. in 14.5.2023 – art + disco – PK IMPULZ v Šenčurju

Termini za Državno prvenstvo 2023:

19.5. do 21.5.2023 – HH, SS in DD (hip hop, street dance show in disco dance)
28.5.2023 – BD, EB in HHB (break dance, electric boogie in hip hop battle)
27.6. do 30.6. 2023 – art (show, jazz, modern, step)

 

2. Pokalni turnir MTP 4.2. in 5.2.2023
Športna dvorana pri OŠ Dobrova (Cesta 7. Maja 20)

Tekmovalne discipline: vse discipline MTP
Razpis >>>

Urnik – sobota, 4.2.2023 >>>
Urnik – nedelja, 5.2.2023 >>>

Štartna lista – sobota, 4.2.2023 >>>
Štartna lista – nedelja, 5.2.2023 >>>

 

3. Pokalni turnir MTP 18.2. in 19.2.2023
Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana, Dunajska cesta 102

Tekmovalne discipline: street dance show, hip hop, hip hop battle, electric boogie, break dance
Razpis >>>

Urnik – sobota, 18.2.2023 >>>
Urnik – nedelja, 19.2.2023 >>>

Štartna lista – sobota, 18.2.2023 >>>
Štartna lista – nedelja, 19.2.2023 >>>

 

Obvestila članom Društva Kazina

 

Obrazci

 

Pravilniki

 

Koristne povezave

 

Splošne informacije

Vse finančne obveznosti do Društva Kazina lahko poravnate z nakazili na TRR Društva Kazina ali z gotovino na blagajni Kazine v času uradnih ur. Plačilo s karticami za Društvo Kazina ni mogoče.

 

E-izobraževanje ADEL

Rezultati tekmovanj

leto prvenstvo skupina ples tip koreograf naslov mesto
2022 Državno prvenstvo Člani Modern Formacije Mitja Popovski Infinity 2
2022 Državno prvenstvo Člani Modern Male skupine Mitja Popovski Face-lift 1
2022 Državno prvenstvo Člani Modern Pari Mojca Uršič Eva Bebar in Tia Uršič Popovski 3
2022 Državno prvenstvo Člani Modern Solo Mitja Popovski Vesna Vrhovnik 3
2022 Državno prvenstvo Člani Show Solo Mitja Popovski Vesna Vrhovnik 5
2022 Državno prvenstvo Mladinci Hip hop Formacije Andreja Vakselj Sky Is The Limit 13
2022 Državno prvenstvo Mladinci Hip hop battle Solo freestyle Zala Zlatanovski 5
2022 Državno prvenstvo Mladinci Hip hop battle Solo freestyle Elizaveta Kriskovets 5
2022 Državno prvenstvo Mladinci Hip hop battle Solo freestyle Lev Krištof Novak 5
2022 Državno prvenstvo Mladinci Hip hop battle Solo freestyle Alina Dizdarević 5
2022 Državno prvenstvo Mladinci Hip hop battle Solo freestyle Nena Divine Uduma 5
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Formacije Mojca Uršič City Of Stars 4
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Male skupine Mirjam Podobnik Dem Beats 2
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Male skupine Mirjam Podobnik Covergirl 6
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Male skupine Mojca Uršič Shall We Dance 7
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Pari Mirjam Podobnik Ana Lina Telič in Eva Gantar 1
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Pari Mirjam Podobnik Tara Pegam in Ula Rauter 2
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Pari Mirjam Podobnik Eva Kastelic in Alja Šarkanj 3
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Ana Lina Telič 1
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Lina Godnov 3
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Eva Gantar 4
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Pia Tiara Peršuh 6
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Kasia Hegeduš Gornik 21
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mojca Uršič Tara India Vodičar 22
2022 Državno prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mojca Uršič Lina Bobič 25
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Formacije Mitja Popovski Butterflies 1
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Male skupine Mitja Popovski Roll The Dice 1
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Male skupine Petra Zupančič Touch 4
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Male skupine Mitja Popovski Connected 5
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Pari Petra Zupančič Ivona Katušin in Zara Žlajpah 1
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Pari Mitja Popovski Anja Simončič in Luna Frida Zmajšek 2
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Pari Petra Zupančič Lina Domazet in Pia Tiara Peršuh 3
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Pari Mojca Uršič Jerca Tomaževič in Elizabet Sydorchuk 6
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Solo Petra Zupančič Ana Lina Telič 1
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Solo Tina Turk Zara Žlajpah 2
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Solo Tina Turk Eva Gantar 5
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Solo Mitja Popovski Luna Frida Zmajšek 5
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Solo Mirjam Podobnik Lina Godnov 9
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Solo Tina Turk Pina Žvipelj 10
2022 Državno prvenstvo Mladinci Modern Solo Tina Turk Živa Kreš 15
2022 Državno prvenstvo Mladinci Show Solo Mitja Popovski Zara Žlajpah 2
2022 Državno prvenstvo Mladinci Show Solo Mitja Popovski Lija Damjan 3
2022 Državno prvenstvo Mladinci Street show Formacije Andreja Vakselj Carnival 7
2022 Državno prvenstvo Mladinci Street show Pari Andreja Vakselj Ula Selan in Mia Loboda Žagar 4
2022 Državno prvenstvo Mladinci Street show Pari Andreja Vakselj Jaša Živko in Gaia Ranđelović 7
2022 Državno prvenstvo Mladinci Street show Solo Andreja Vakselj Larisa Kodrič 1
2022 Državno prvenstvo Mladinci Street show Solo Andreja Vakselj Anja Soprenić 12
2022 Državno prvenstvo Otroci Hip hop battle Solo freestyle Miha Leskovar 2
2022 Državno prvenstvo Otroci Hip hop battle Solo freestyle Vita Mohar 3
2022 Državno prvenstvo Otroci Hip hop battle Solo freestyle Mark Maj Peršuh 4
2022 Državno prvenstvo Otroci Hip hop battle Solo freestyle Til Pučko 5
2022 Državno prvenstvo Otroci Jazz Male skupine Mojca Uršič Puttin\' On The Ritz 2
2022 Državno prvenstvo Otroci Jazz Male skupine Mirjam Podobnik Let\'s Misbehave 3
2022 Državno prvenstvo Otroci Jazz Pari Mirjam Podobnik Kaja Gantar in Timotej Metelko Sočan 2
2022 Državno prvenstvo Otroci Jazz Solo Mirjam Podobnik Stella Tozon 1
2022 Državno prvenstvo Otroci Jazz Solo Mirjam Podobnik Zoja Mladenovič 10
2022 Državno prvenstvo Otroci Jazz Solo Mirjam Podobnik Tara Žvipelj 10
2022 Državno prvenstvo Otroci Jazz Solo Mirjam Podobnik Nola Pučko 15
2022 Državno prvenstvo Otroci Modern Formacije Mirjam Podobnik Stolen 1
2022 Državno prvenstvo Otroci Modern Male skupine Petra Zupančič Heaven 1
2022 Državno prvenstvo Otroci Modern Pari Petra Zupančič Stella Tozon in Naja Domazet 1
2022 Državno prvenstvo Otroci Modern Solo Petra Zupančič Maksim Mali 1
2022 Državno prvenstvo Otroci Modern Solo Petra Zupančič Timotej Metelko Sočan 1
2022 Državno prvenstvo Otroci Modern Solo Petra Zupančič Stella Tozon 2
2022 Državno prvenstvo Otroci Modern Solo Petra Zupančič Naja Domazet 3
2022 Državno prvenstvo Otroci Show Formacije Mirjam Podobnik Fly Me To The Moon 4
2022 Državno prvenstvo Otroci Show Male skupine Mirjam Podobnik Toys Are Us 5
2022 Državno prvenstvo Otroci Show Male skupine Petra Zupančič Snežaki 6
2022 Državno prvenstvo Otroci Show Pari Mirjam Podobnik Tesa Gomzi in Mila Kisel 6
2022 Državno prvenstvo Otroci Show Solo Mirjam Podobnik Maksim Mali 1
2022 Državno prvenstvo Otroci Show Solo Mirjam Podobnik Naja Domazet 2
2022 Državno prvenstvo Otroci Show Solo Mirjam Podobnik Ema Bobič 12
2022 Državno prvenstvo Otroci Show Solo Mirjam Podobnik Mirjam Nabergoj 13
2022 Državno prvenstvo Otroci Show Solo Petra Zupančič Ava Maras 20
2022 Evropsko prvenstvo Člani Modern Formacije Mitja Popovski Infinity 3
2022 Evropsko prvenstvo Člani Modern Male skupine Mitja Popovski Face-lift 8
2022 Evropsko prvenstvo Člani Modern Pari Mojca Uršič Eva Bebar in Tia Uršič Popovski 25
2022 Evropsko prvenstvo Člani Modern Solo Mitja Popovski Vesna Vrhovnik 16
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Jazz Formacije Mojca Uršič City Of Stars 15
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Jazz Male skupine Mirjam Podobnik Dem Beats 6
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Jazz Male skupine Mirjam Podobnik Covergirl 26
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Jazz Pari Mirjam Podobnik Eva Gantar in Ana Lina Telič 2
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Jazz Pari Mirjam Podobnik Tara Pegam in Ula Rauter 19
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Jazz Pari Mirjam Podobnik Eva Kastelic in Alja Šarkanj 23
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Ana Lina Telič 9
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Eva Gantar 13
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Pia Tiara Peršuh 16
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Lina Godnov 34
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Modern Formacije Mitja Popovski Butterflies 14
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Modern Male skupine Mitja Popovski Roll The Dice 4
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Modern Pari Petra Zupančič Ivona Katušin in Zara Žlajpah 10
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Modern Pari Mitja Popovski Anja Simončič in Luna Frida Zmajšek 19
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Modern Pari Petra Zupančič Lina Domazet in Pia Tiara Peršuh 21
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Modern Solo Petra Zupančič Ana Lina Telič 1
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Modern Solo Tina Turk Zara Žlajpah 7
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Modern Solo Mitja Popovski Luna Frida Zmajšek 15
2022 Evropsko prvenstvo Mladinci Show Solo Mitja Popovski Lija Damjan 7
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Jazz Male skupine Mirjam Podobnik Let\'s Misbehave 14
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Jazz Pari Mirjam Podobnik Kaja Gantar in Timotej Metelko Sočan 7
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Jazz Solo Mirjam Podobnik Stella Tozon 2
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Modern Formacije Mirjam Podobnik Stolen 2
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Modern Male skupine Petra Zupančič Heaven 1
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Modern Pari Petra Zupančič Naja Domazet in Stella Tozon 1
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Modern Solo Petra Zupančič Timotej Metelko Sočan 2
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Modern Solo Petra Zupančič Maksim Mali 3
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Modern Solo Petra Zupančič Stella Tozon 4
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Modern Solo Petra Zupančič Naja Domazet 12
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Show Solo Mirjam Podobnik Maksim Mali 7
2022 Evropsko prvenstvo Otroci Show Solo Mirjam Podobnik Naja Domazet 8
2022 Svetovno prvenstvo Člani Modern Formacije Mitja Popovski Infinity 1
2022 Svetovno prvenstvo Člani Modern Male skupine Mitja Popovski Face-lift 6
2022 Svetovno prvenstvo Člani Modern Solo Mitja Popovski Vesna Vrhovnik 24
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Hip hop battle Solo freestyle Lev Krištof Novak 27
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Hip hop battle Solo freestyle Alina Dizdarević 56
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Hip hop battle Solo freestyle Nena Divine Uduma 61
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Hip hop battle Solo freestyle Zala Zlatanovski 66
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Hip hop battle Solo freestyle Elizaveta Kriskovets 73
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Jazz Formacije Mojca Uršič City Of Stars 13
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Jazz Male skupine Mirjam Podobnik Dem Beats 3
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Jazz Male skupine Mirjam Podobnik Covergirl 24
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Jazz Pari Mirjam Podobnik Ana Lina Telič in Eva Gantar 1
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Ana Lina Telič 5
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Lina Godnov 13
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Jazz Solo Mirjam Podobnik Eva Gantar 24
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Modern Formacije Mitja Popovski Butterflies 2
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Modern Male skupine Mitja Popovski Roll The Dice 4
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Modern Male skupine Petra Zupančič Touch 18
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Modern Male skupine Mitja Popovski Connected 26
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Modern Pari Petra Zupančič Ivona Katušin in Zara Žlajpah 2
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Modern Pari Petra Zupančič Lina Domazet in Pia Tiara Peršuh 7
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Modern Solo Petra Zupančič Ana Lina Telič 1
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Modern Solo Tina Turk Zara Žlajpah 3
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Show Solo Mitja Popovski Zara Žlajpah 5
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Show Solo Mitja Popovski Lija Damjan 9
2022 Svetovno prvenstvo Mladinci Street show Solo Andreja Gujt Vakselj Larisa Kodrič 1
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Hip hop battle Solo freestyle Miha Leskovar 41
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Hip hop battle Solo freestyle Vita Mohar 41
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Jazz Male skupine Mojca Uršič Puttin\' On The Ritz 7
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Jazz Male skupine Mirjam Podobnik Let\'s Misbehave 8
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Jazz Solo Mirjam Podobnik Stella Tozon 1
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Modern Formacije Mirjam Podobnik Stolen 1
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Modern Male skupine Petra Zupančič Heaven 1
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Modern Pari Petra Zupančič Stella Tozon in Naja Domazet 1
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Modern Solo Petra Zupančič Stella Tozon 1
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Modern Solo Petra Zupančič Maksim Mali 4
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Modern Solo Petra Zupančič Naja Domazet 6
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Show Solo Mirjam Podobnik Naja Domazet 3
2022 Svetovno prvenstvo Otroci Show Solo Mirjam Podobnik Maksim Mali 5