Državno prvenstvo 2019

Novo mesto, 23. – 30.6.2019

Med 23. in 30. junijem, je v dvorani Leona Štuklja v Novem mestu, potekalo Skupno državno prvenstvo Plesne zveze Slovenije za leto 2019.

Rezultati:

Latinsko-ameriški, standardni plesi:

Mlajši pionirji, kombinacija 10ih plesov:
1. mesto, Gregor Remih & Lana Hrašovec

Moderni tekmovalni plesi:

Show solo, deklice
2. mesto, Mali Maksim
3. mesto, Zara Žlajpah 
5. mesto, Ava Tozon
6. mesto, Stella Tozon
9. mesto, Ivona Katušin
10. mesto, Pia Tara Peršuh
11. mesto, Naja Domazet
13. mesto, Oleksandra Guzenko
15. mesto, Laura Hozjan

Show solo, dečki
1. mesto, Timotej Metelko Sočan

Show duo, otroci
1. mesto, Mali Maksim & Lija Damjan
3. mesto, Hana Bajuk & Lina Domazet
8. mesto, Pina Žvipelj & Živa Kreš

Show male skupine, otroci
1. mesto, The most important thing you can build for me
3. mesto, Mars napada
8. mesto, Kje je sneguljčica
9. mesto, Račke

Show formacije, otroci
1. mesto, New story, new hope

Show solo, mladinke:
1. mesto, Lana Klemen
16. mesto, Zala Geratič Dovžan

Show formacije, mladinci:
4. mesto, Pesek in voda

Show solo, članice:
6. mesto, Vesna Vrhovnik

Step trio, člani:
1. mesto, Let’s do tap

Modern solo, deklice:
1. mesto, Zara Žlajpah
2. mesto, Ivona Katušin

Modern duo, otroci:
1. mesto, Ivona Katušin in Zara Žlajpah

Modern solo, mladinke:
1. mesto, Lana Klemen
3. mesto, Brina Zadravec
5. mesto, Klara Caserman
9. mesto, Liana Mali
14. mesto, Nikolina Katušin
17. mesto, Ana Kostnapfel

Modern male skupine, mladinci:
1. mesto, 7 steps
3. mesto, OFF

Modern formacije, mladinci:
1. mesto, The last whales song

Modern solo, članice:
6. mesto, Vesna Vrhovnik
8. mesto, Kira Ridzi

Modern solo, člani:
4. mesto, Miha Florjanc Lukan

Modern mala skupina, člani:
2. mesto, Unspontaneous

Modern formacije, člani:
1. mesto, The corporate ladder

Jazz solo, deklice:
2. mesto, Ana Lina Telič
6. mesto, Eva Gantar
8. mesto, Lina Godnov

Jazz pari, otroci:
1. mesto, Ana Lina Telič & Eva Gantar

Jazz male skupine, otroci:
1. mesto, Chicago
3. mesto, Violinski ključ in note
4. mesto, Twist around

Jazz formacije, otroci:
1. mesto, Kids of swing

Jazz solo, mladinke:
2. mesto, Liana Mali
13. mesto, Tija Caserman

Street dance show solo, deklice:
2. mesto, Larisa Kodrič

Street dance show male skupine, mladinci:
6. mesto, Saved by the bell
7. mesto, Masterchef junior

Hip hop solo, deklice:
25. mesto, Larisa Kodrič

Hip hop formacije, mladinci:
4. mesto, The Legacy

Plesalkam in plesalcem ter seveda njihovim koreografom Tjaši Vulič, Mirjam Podobnik, Mojci Uršič, Tini Turk, Petri Zupančič, Andreji Vakselj, Luci Bussolettiju, Mitji Popovskemu in Željku Božiću, ISKRENE ČESTITKE!